EN

LaVital Klivet Kongresi'nde!

LaVital Klivet Kongresi'nde!

19-21 Mayıs 2016 tarihlerinde Antalya/Belek Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’da bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Klivet Kongresi’ne Lavital markamız ile sponsor olarak katıldık. 
Hem veteriner hekimlerimizi ağırlama, hem de markamızın 1. Yaşını iş ortaklarımız ile kutlama fırsatını yakaladık. Bize duydukları güven ve verdikleri destekler için kıymetli veteriner hekimlerimize minnetlerimizi sunar ve gelecek etkinliklerde de bir arada olmaktan mutluluk duyacağımızı bir kez daha belirtmek isteriz. 
LaVital Ailesi olarak hız kesmeden tüm çalışmalarımızla birlikte, veteriner hekimlerimize ve sektöre, her geçen gün destek olmaya devam etmekteyiz. 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeye devam edeceğimiz yatırımlar ile sektöre yeni bir soluk kazandırmayı hedef almış durumdayız. Bu konuda ki gücümüzü veteriner hekimlerimizin ve tüketicilerimizin desteğinden alıyor, onlara daha iyi hizmet verebilmek için durmaksızın ve keyifle çalışmalarımıza devam ediyoruz.Bu organizasyonun başarıya ulaşmasında emeği geçen değerli KLIVET ekibi üyelerine teşekkür ediyoruz.

BİZDEN HABERDAR OLUN
Ürünlerimiz hakkında ve bizimle ilgili haberleri mail olarak almak için e bülten listesine kaydolun.