EN
Hairball Adult Lamb Formula
Tüy yumağı problemi olan yetişkin (1+ yaş) kediler için kuzu etli tam ve dengeli mama

Tüy yumağı problemi uzun tüylü kedilerde daha yoğun olmakla beraber her kedide görülebilir. Bunun nedeni yalanırken yutulan ve midede biriken tüylerdir. Bu tüyler genelde kusma yoluyla dışarı atılır. Atılamadığı ve aşırı miktarda yoğunlaştığı durumlarda, mide fazını geçip bağırsaklara yönelmesi halinde bağırsakları tıkayıp hayati risk yaratabilir.

 

LaVital Hairball Adult Lamb Formula, özel içeriği ile, evde yaşayan kedilerde görülen tüy yumağı oluşumunu azaltır ve ideal bakım sağlar. Bu özel formül ile kedilerin yuttuğu tüy yumaklarının atılımı kolaylaşır ve genel sindirim sistemi sağlığı desteklenir.

Kolay sindirilir
Kolay sindirilir Kaliteli ve sindirim oranı yüksek içerikle formüle edilmiştir.Bağırsak aktivitesini destekleyen bir prebiyotik olan frukto-oligosakkarit içerir.
Düşük Magnezyum Seviyesi
Düşük Magnezyum Seviyesi Böbrek hastalıklarını önlemek için, kaliteli içerik ve düşük magnezyum ile formüle edilmiştir.
Tüy yumağı eliminasyonu
Tüy yumağı eliminasyonu İçerdiği suda çözünmeyen lifler ve balık yağı, yutulan tüy yumaklarının kontrol altında tutulmasına yardımcı olur.
GDO İçermez
GDO İçermez Seçilen(*) içerik genetiği değiştirilmiş organizma içermez. (*)AB mevzuatına göre
Hairball Adult Hairball Adult
İÇERİK

İşlenmiş hayvansal protein (Kuzu %10), mısır, pirinç (%10), hayvansal yağ, buğday, mısır glüteni, kurutulmuş pancar posası, bitkisel lifler, kurutulmuş hindiba posası, FOS frukto-oligosakkaritler (%1), balık yağı, sodyum klorür, potasyum klorür, dikalsiyum fosfat, mojave yukka bitkisi

ANALİTİK BİLEŞENLER

Protein      

%33

Yağ             

%13

Lif

%5

Kül            

%7

Kalsiyum                 

%1,2

Fosfor                    

%1

Magnezyum:

%0,09

Sodyum

%0,6

Potasyum

%0,65

Metabolize edilebilir enerji (NRC 85):kcal/kg

3.450

Nem

%10

KATKI MADDELERİ

Besinsel Katkılar: Vitamin A 5700-17.000 IU/kg, Vitamin D3 570-1.700 IU/kg, Vitamin E (alfa tokoferil asetat)   65-320 mg/kg, Vitamin B1 (tiamin mononitrat) 8mg/kg, Vitamin B2 (riboflavin) 7 mg/kg, Vitamin B6 5 mg/kg, Vitamin B12 0.04 mg/kg, Nikotinik asit 60 mg/kg, Folik asit 1.0 mg/kg, Pentotenik asit (kalsiyum, D-pantotenat) 10 mg/kg, Biotin 0.2 mg/kg, Vitamin C (askorbil monofosfat kalsiyum, sodyum tuzu) 100 mg/kg, Kolin Klorür 1.500 mg/kg, Taurin 1.400 mg/kg, Demir Sülfat monohidrat 300 mg/kg (Demir 90 mg/kg), Bakır Sülfat Pentahidrat 36 mg/kg (Bakır 9 mg/kg), Çinko sülfat monohidrat 285 mg/kg (Çinko 100 mg/kg), Manganez sülfat monohidrat 32 mg/kg (Manganez 10 mg/kg), Kalsiyum iyodat anhidrit 2,9 mg/kg (İyot 1.8 mg/kg), sodyum selenit 0.55 mg/kg (Selenyum 0,25 mg/kg).

BESLENME TALİMATI

Ağırlık (kg)

Günlük Miktar (gram)

2

35

3

50

4

60

5

75

6

80

7

90

8

105Mamaya, tabloda belirtilen miktarla başlayın, ancak daha sonra kedinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarı değiştirebilirsiniz. Kedinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, büyüklüğüne, aktivite derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurun.

Tüm diyet değişiklikleri kademeli olmalıdır.

Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayın. 

BİZDEN HABERDAR OLUN
Ürünlerimiz hakkında ve bizimle ilgili haberleri mail olarak almak için e bülten listesine kaydolun.